Paratic.com; Döviz ve Altın Fiyatları, Yorumları, Analizleri Sayfalarını Duyurdu!

Türkiye’nin para portalı olarak yayın yapan Paratic.com’u bilmeyen yoktur. Ekonomisiteleri.net olarak biz de 9 Mayıs 2015 tarihinde Paratic.com incelemesi yapmıştık. Elbette o zamandan beri birçok değişiklik yaptı ve yenilikçi yapısıyla büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Artık daha geniş kapsamlı bir portal olarak yayın hayatını sürdüren Paratic, yatırımcılara canlı fiyat ve günlük piyasa yorumu hizmeti de vermeye başladı. Böylece Türkiye’nin benzersiz bir portalı olduğunu da kanıtladı.

Bir yatırımcı için önemli olan günlük piyasa yorumları ve canlı fiyat ekranları, Paratic.com bünyesinde oldukça güzel bir görünümle sunuluyor. Benzersiz bir tasarıma sahip ve diğer piyasa ekranlarına hiç benzemiyor. Üstelik yalnızca yatırımcıların anlayacağı dilden değil, tasarruflarını değerlendirmek isteyen kişiler için de son derece uygun bir formatla yayın yapıyor. Duyumlarımıza göre bu yönünü daha da geliştirerek eşsiz bir ekranla okurlarına hizmet vermeyi planlıyor.

Daha önce genel bir site incelemesi yapmıştık. Şimdi ise Paratic.com’un canlı fiyat ekranları ve günlük yorumları hakkında bilgilere göz atalım:

Paratic.com’dan Canlı Döviz Fiyatları ve Günlük Yorumlar Nasıl Takip Edilir?

Paratic.com'dan Canlı Döviz Fiyatları ve Günlük Yorumlar Nasıl Takip Edilir?Canlı döviz fiyatları ve günlük Dolar – Euro yorumları ile tam bir finans portalı haline dönüşen Paratic.com, bu alanda takip edebileceğiniz en iyi siteler arasında yer alıyor. Bir döviz yatırımcısı için önemli olduğu gibi birikimlerini değerlendirmek isteyen kişiler tarafından da takip edilen bu ekranlar, kullanıcı deneyimi yüksek bir platform halinde tasarlanmış.

Paratic.com‘un canlı döviz fiyatları sayfasına göz gezdirdiğiniz zaman, çeşitliliğin son derece fazla olduğunu görebilirsiniz. Neredeyse bütün dövizler için özenle hazırlanmış grafikler, alış – satış fiyatlarını net bir şekilde göstermektedir. Amerikan dolarından Çek korunasına, İngiliz sterlininden Polonya zlotisine kadar birçok döviz çeşidi, Paratic takipçilerine ücretsiz olarak sunuluyor. Aynı zamanda döviz çevirici ve haber desteği de verilen hizmetin güzel yanlarını oluşturuyor.

Paratic.com Canlı Döviz Fiyatları Ekranı için Tıklayın!

Paratic.com’dan Günlük Yorumlar Nasıl Takip Edilir?Canlı fiyatların yanı sıra uzmanlar tarafından her gün yayınlanan raporlar da Paratic.com aracılığıyla sizlere tek bir sayfada sunuluyor. Türkiye’nin önde gelen aracı kurum ve bankalarına ait günlük döviz yorumlarına geniş bir çerçeveden bakma imkanı veriyor. Hafta içi her gün güncellenen bu sayfada, dolar ve Euro ile ilgili uzman yorumlarına, analizlere ve grafiklere göz atabiliyorsunuz.

Paratic.com Günlük Döviz Yorumları Sayfası için Tıklayın!

Döviz yatırımcıları için oldukça güzel hizmetleri bulunan Paratic.com‘un bu iki sayfasını takip etmenizi öneririz. Canlı döviz fiyatları ve günlük yorumlar ile işinize yarayacak birçok bilgiyi, tek bir kanaldan takip etme imkanı bulabilirsiniz.

Paratic.com’dan Canlı Altın Fiyatları ve Günlük Yorumlar Nasıl Takip Edilir?

Paratic.com'dan Canlı Altın Fiyatları ve Günlük Yorumlar Nasıl Takip Edilir?Altın fiyatları; küresel piyasalarda işlem yapan yatırımcılar tarafından da düğüne gidip çeyrek takacak kişiler tarafından da takip edilmektedir. Paratic.com ise her iki kişi tipine uygun bir sayfa tasarlayarak, tüm takipçilerine en iyi hizmeti sunmayı seçmiştir. Her çeşit altına ait canlı fiyatları takip edebileceğiniz; aynı zamanda yatırımcılara özel olarak günlük yorumları ve analizleri okuyabileceğiniz sayfaları bulunmaktadır. Bu yönüyle de oldukça beğenilmektedir.

Canlı altın fiyatları takip yapmak için son derece uygun bir platform tasarlayan Paratic.com, grafiklerden haberlere kadar birçok imkanı aynı sayfada sunmaktadır. Böylece sayfa sayfa gezmek yerine tek bir sayfa ile işinizi halletmenizi sağlamaktadır. Bir tarafta canlı altın fiyatlarını izlerken, diğer tarafta günün önemli haberlerini görebilirsiniz.

Paratic.com Canlı Altın Fiyatları Ekranı için Tıklayın!

Paratic.com’dan Günlük Yorumlar Nasıl Takip Edilir?Altın fiyatlarının gelecek günlerde hangi seviyelerde olacağı ise herkes tarafından merak edilir. Düğüne gidecek kişi de yatırım yapacak kişi de fiyatlarda görülecek değişimlerin yorumlarını arar. Paratic.com bu konuda da güzel bir çözüm sunuyor. Türkiye’nin önde gelen uzmanları tarafından kaleme alınmış günlük altın yorumlarını, tek bir sayfada takipçilerine sunuyor. Bu yorumlar, herkesin anlayabileceği dilden ve tam da aradığı bilgiyi verecek türden tasarlanmıştır.

Paratic.com Günlük Altın Yorumları Sayfası için Tıklayın!

Vazgeçilmez yatırım aracımız olan altına ait fiyatlar ve yorumlar, Paratic.com’un benzersiz platformları ile takipçilerine ücretsiz olarak sunuluyor. Bu hizmetten faydalanmak için siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Paratic.com hem döviz hem de altın sayfaları ile takipçilerine hizmet vermeye devam ediyor. Benzersiz tasarımı ve yazıları ile yatırımcılardan tasarruf etmek isteyen kişilere kadar, geniş bir okur okuyucu kitlesine hizmet veriyor. Ayda 3 milyondan fazla kişiye, 11 ana 48 alt kategoride yayın yapıyor. Ayrıca sıkıcı ekonomi – finans portalları ve küçük sitelere benzemiyor. Paratic.com ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn